ЗДО Розівський ясла-садок ”Сонечко”, Розівка
Запорізька область, Пологівський район

Історія КЗДО

В 1989 році відкрив двері в селищі Розівка новий 6-ти груповий ясла-садок №2 «Теремок», який переїхав з старої пристосованої наполовину будівлі.

Першою завідуючою дошкільного закладу була Охтирко Валентина Петрівна, а методистом Білоус Олександра Іванівна.

Так як станом на 1976 рік в селищі склалася тенденція на зменшення народжуваності дітей, то було прийнято рішення закрити всі 3 дошкільні заклади Розівки та створити навчальний комплекс -Розівську школу-садок з двома підрозділами: шкільний та дошкільний. Сюди увійшли 2 заклади - Розівська ЗОШ №1 та Розівський ясла-садок №2 «Теремок». Заступником дитектора з дошкільної освіти (завідуючою) було призначено Волченко Олену Миколаївну а методистом Білоус Олександру Іванівну.

В 2009 році Розівська селищна рада вирішила реорганізувати Розівську школу- садок та створити Комунальний дошкільний навчальний заклад ясла-садок №1 «Сонечко» Розівської селищної ради , завідуючою було призначено Волченко Олену Миколаївну а методистом Федай Любов Олексіївну , які працюють на цих посадах і донині.

В дошкільній установі працюють - практичний психолог, вчитель-логопед, інструктор з фізкультури та музичний керівник.Турботливі вихователі дарують тепло та ласку дітям 10.5 годин на добу, з 7.15 до 17.45

Пріоритетними напрямками роботи дошкільного закладу є:

  • активізація роботи з дітьми по формуванню сенсорно-пізнавальної та математичної компетенції;
  • забезпечення наступності та взаємодії в педагогічному процесі ЗДО та початкових класів Розівських шкіл;
  • продовження роботи з національно- патріотичного виховання дошкільнят.

Педагогічні працівники приймають активну участь в методичній роботі, яку проводить відділ освіти Розівської селищної ради. Приймали участь в обланих та районних конкурсах, за що були нагороджені почесними грамотами та подяками.

Логін: *

Пароль: *